

Karim Benzema z nagrodą im. Alfredo di Stefano
Karim Benzema został wyróżniony przez dziennik sportowy "Marca" nagrodą im. Alfredo di Stefano dla najlepszego piłkarza La Liga w ubiegłym sezonie.
Francuski napastnik był jedną z najważniejszych postaci Realu Madryt w drodze po kolejny tytuł mistrza Hiszpanii. Strzelił 21 goli i w tabeli "Króla Strzelców" był gorszy tylko od Lionela Messiego z Barcelony.
- Wiele to dla mnie znaczy. Czuję się dumny i bardzo szczęśliwy. To nagroda za pracę, którą wykonałem w tym klubie od 2009 roku. To sprawia, że czuję się bardzo zadowolony. Jestem w Madrycie od wielu lat i zawsze pracowałem, by pomóc drużynie. Staram się na każdej sesji treningowej, zawsze myśląc o następnym meczu. Moim pomysłem jest pokazanie każdego dnia, że mogę grać dla tego klubu, który dla mnie zawsze był najlepszy na świecie - stwierdził Benzema po ogłoszeniu wyników.
Źródło: Football Espana
-
AktualnościBelgia - Iran oceny piłkarzy. Kto zagrał najlepiej? (21.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 0:16
-


AktualnościBelgia - Iran statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (21.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 0:14
-


AktualnościOceny zawodników po meczu Hiszpania - Arabia Saudyjska (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:59
-


AktualnościStatystyki z meczu Hiszpania - Arabia Saudyjska. Pełna analiza spotkania (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:59
-

AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki na mecz Belgia - Iran (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:06
-

AktualnościNowa Zelandia - Egipt przewidywane jedenastki | 22.06.2026Nowacki / 21 czerwca 2026, 18:12





































