Kapustka: Lech pozostawił nam mało miejsca, zawodnicy byli bardzo agresywni

Martin Pospisil

Bartosz Kapustka (Legia), Martin Pospisil (Jagiellonia) / fot. Mikołaj Barbanell

– Lech dobrze odrobił lekcję – powiedział Bartosz Kapustka po bezbrakowym remisie w hicie 24. serii gier PKO Ekstraklasy z Lechem Poznań.

“Kolejorz” postawił niezwykle trudne warunki liderowi i tym samym legioniści przerwali serię sześciu meczów ze zwycięstwem. Bartosz Kapustka przyznał, że stać ich zespół na zdecydowanie lepszą grę. – Nie wykreowaliśmy sobie dzisiaj aż tylu dobrych sytuacji, żeby zwyciężyć w tym spotkaniu. Ten remis jest wynikiem sprawiedliwym. Spodziewaliśmy się trudnego meczu. Wiedzieliśmy, że zaangażowanie jednej i drugiej drużyny będzie naprawdę duże. Takie mecze czasami się zdarzają – oznajmił.

Lech dobrze odrobił lekcję. Tym ustawieniem gramy już od jakiegoś czasu, a inne zespoły na pewno analizują naszą grę pod tym kątem. Lech pozostawił nam dzisiaj naprawdę mało miejsca, a jego zawodnicy byli bardzo agresywni. Można powiedzieć, że przyniosło im to efekt w postaci jednego punktu – dodał.

Mistrzowie Polski nie pokazali się z najlepszej strony w niedzielę, ale utrzymują spokojną przewagę ośmiu punktów nad drugą Pogonią Szczecin. – Szanujemy ten punkt, mimo tego, że bardzo chcieliśmy wygrać to spotkanie. Traktowaliśmy dzisiejszą rywalizację jak każdy kolejny mecz. Spodziewaliśmy się, że spotkanie z Lechem będzie naprawdę trudne. Nie wszystko jednak czasem da się wygrać. Cieszy to, że nie straciliśmy bramki i dalej kontynuujemy serię meczów bez porażki – kończy skrzydłowy.

źródło: legia.com / własne


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *