Kamil Wojtkowski nie jest już piłkarzem Jagielloni Białystok. Pozytywny test na obecność narkotyków

Wojtkowski

Zdjęcie: Jagiellonia Białystok

W niedzielę wieczorem piłkarz Jagiellonii Białystok nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Pierwotnie powodem wykroczenia z udziałem Kamila Wojtkowskiego było przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym.

Rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa w następujący sposób skomentował incydent z udziałem 23-latka:

– Kierowca mercedesa nie zareagował na sygnały policjantów, uciekł, a następnie porzucił samochód.

Klub ze stolicy Podlasia za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o zakończeniu współpracy z Polakiem. Powodem takowej decyzji był wyżej wspomniany incydent, po którym stwierdzono obecność narkotyków w organizmie piłkarza.

Za wykroczenie kierowcy grozi od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności. W poniedziałek potwierdziły się doniesienia, więc klub postanowił natychmiast zareagować i zerwać umowę z winy piłkarza.

– Kamil Wojtkowski nie jest już piłkarzem Jagielloni Białystok. Umowa z 23-letnim pomocnikiem została rozwiązana z uwagi na wydarzenia z udziałem zawodnika, do których doszło zeszłej niedzieli. – Czytamy w komunikacie Jagielloni.

Wojtkowski przeniósł się do Jagielloni w listopadzie ubiegłego roku, ponieważ jego poprzedni pracodawca zmagał się z problemami finansowymi. Wówczas piłkarz podpisał kontrakt obowiązujący do końca sezonu, z opcją przedłużenia o dwa lata.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *