Kamil Wilczek z pierwszym golem w Turcji (Video)

Twitter

Kamil Wilczek w końcu się przełamał. Debiutancką bramkę w barwach Goztepe SK zdobył w meczu 31. kolejki tureckiej ekstraklasy z Ankaragucu.

Była 26. minuta meczu, kiedy sędzia główny Firat Aydinus podyktował rzut karny dla Goztepe SK. Do piłki ustawionej na tzw. „wapnie” podszedł Kamil Wilczek i pewnym strzałem pokonała bramkarza. Dla 32-letniego napastnika była to pierwsza bramka w nowym klubie. Pomimo zdobytego gola, Polak nie ma powodów do radości. Jego zespół ostatecznie rozczarował, remisując z ostatnim zespołem w tabeli Ankaragucu 2:2. Polak przebywał na boisku do 80. minuty. Po wznowieniu rozgrywek tureckiej ekstraklasy Goztepe SK prezentuje się poniżej oczekiwać. W 5 ostatnich meczach zdobyli tylko dwa punkty.

Turecka niemoc

W styczniu 2020 roku, Kamil Wilczek postanowił odejść z duńskiego Broendby IF do Goztepe SK. 32-latek został kupiony za ponad milion euro. Wraz z przenosinami do Turcji, Wilczek utracił regularność strzelecką, którą prezentował w Danii. Do strzelenia debiutanckiej bramki, w nowych barwach, potrzebował aż 13 spotkań.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *