Kamil Kruk przed Pucharem Polski: Myślę, że o końcowym rezultacie w dużej mierze mogą zadecydować cechy wolicjonalne

mkszaglebie.pl

Na pewno goście, tak jak my, będą chcieli wygrać to spotkanie. Myślę, że o końcowym rezultacie w dużej mierze mogą zadecydować cechy wolicjonalne. Wiadomo, że drużyny z niższych lig są zawsze mocno zmotywowane, gdy przychodzi im zmierzyć się z ekstraklasowiczami – przyznał obrońca Zagłębie Lubin Kamil Kruk, przed pucharową potyczką z Chojniczanką Chojnice. 

W meczu 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski Zagłębie Lubin zagra z jedynym drugoligowcem w stawce Chojniczanką Chojnice. – Na pewno goście, tak jak my, będą chcieli wygrać to spotkanie. Myślę, że o końcowym rezultacie w dużej mierze mogą zadecydować cechy wolicjonalne. Wiadomo, że drużyny z niższych lig są zawsze mocno zmotywowane, gdy przychodzi im zmierzyć się z ekstraklasowiczami. Nie zmienia to jednak naszego podejścia do tego meczu, z całych sił postaramy się wygrać to spotkanie. Myślę, że pewnym utrudnieniem mogą być warunki atmosferyczne, ale absolutnie nie zmienia to naszego podejścia do czwartkowego spotkania – przyznał 20-latek w rozmowie z portale zaglebie.com.

Mierzący 1,85 cm wzrostu obrońca wskazał zawodników, którzy mogą sprawić największe problemy “Miedziowym”. – Moim zdaniem szczególną uwagę powinniśmy poświęcić naszemu staremu znajomemu, napastnikowi Olafowi Nowakowi, który jest nowym nabytkiem zespołu z Chojnic. Nie możemy też zapominać o postaci wieloletniego zawodnika Miedziowych, Adriana Rakowskiego. Chojniczanka to z pewnością zespół doświadczony, więc uważać powinniśmy nie tylko na wymienionych przeze mnie zawodników, ale na całą drużynę drugoligowca. Mam nadzieję, że to my wyjdziemy z tego starcia zwycięsko – dodał.

Spotkanie Fortuna Pucharu Polski zostanie rozegrane w czwartek, 11 lutego, o godzinie 17:30 w Lubinie. Transmisja telewizyjna dostępna na antenie Polsatu Sport.

Źródło: zaglebie.com, własne 


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *