Kamil Grosicki trafi do ligi francuskiej?

Kamil Grosicki

Kamil Grosicki / fot. Mikołaj Barbanell

“The Sunday Mirror” donosi, że Kamil Grosicki w lecie może zmienić ligę. Zainteresowane usługami Polaka jest podobno AS Saint-Etienne.

Kamil Grosicki nie ma szans na regularną grę w West Bromwich Albion, a do tego latem wygasa jest kontrakt z angielską ekipą. Wykorzystać to chce francuskie Saint-Etienne, które chętnie powitałoby w swoich szeregach reprezentanta Polski. Pomocnik ma podpisać wstępną umowę już teraz.

Zawodnik w tym sezonie wystąpił w zaledwie 5 meczach w barwach “The Baggies”, więc nic dziwnego, że “Grosik” poszukuje nowego pracodawcy. Dla 32-latka byłby to powrót do Ligue 1, ponieważ w latach 2014-2017 występował w Stade Rennes.

Kariera byłego gracza m.in. Hull City mogła się potoczyć zupełnie inaczej. Już w 2016 roku mógł zawitać w Premier League, ale jego transfer do Burnley zablokował.. czas. Piłkarz był już w samolocie, ale okienko transferowe dobiegło końca. Podobnie było w październiku 2020 roku, gdy miał być wypożyczony do Nottingham Forest. Grosicki spóźnił się o 21 SEKUND.

Teraz uczestnik Mistrzostw Świata w 2018 roku ma dużo czasu aby podpisać umowę z nowym pracodawcą.

Źródło: onet.pl 


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *