Kamil Grabara trafił do szpitala z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu

Kamil Grabara przypadkowo zderzył z kolegą z zespołu Christopherem Schindlerem i stracił na moment przytomność. Został przewieziony do szpitala w Kingston upon Hull z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu.

Całe zdarzenie miało miejsce we wtorek. Huddersfield Town zmierzyło się na wyjeździe z Hull City, którego zawodnikiem jest inny Polak, Kamil Grosicki. W 73. minucie polski golkiper wyszedł do dośrodkowania, lecz nieszczęśliwie wpadł głową w swojego kolegę z drużyny. Spotkanie zostało przerwane na kilkanaście minut i nic dziwnego, bowiem przez chwilę Kamil Grabara był nieprzytomny i do akcji wkroczyła ekipa ratunkowa. Został natychmiast przewieziony do szpitala, gdzie spędził całą noc. Na tę chwilę nie jest jasne, jak długo potrwa jego przerwa od futbolu.

21-latek jest znany z charakteru. Nie tylko na murawie, ale zwłaszcza na Twitterze, gdzie uwielbia wchodzić w interakcję z innymi użytkownikami. Często zarzuca mu się butę i brak szacunku w stosunku do innych bramkarzy, kiedy to nie szczędzi uszczypliwości. Jest kapitanem młodzieżowej reprezentacji Polski pod wodzą Czesława Michniewicza, która walczy o udział w MME 2021, który odbędzie się na terenach Węgier oraz Słowenii.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *