Kamil Glik zagra w następnym sezonie w Serie A?

Kamil Glik

Kamil Glik / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Jak podaje Przegląd Sportowy, Torino jest zainteresowane sprowadzeniem Kamila Glika. Jeśli reprezentant Polski przejdzie do swojej byłej drużyny, to zagra w następnym sezonie w Serie A.

Koniec poprzedniego sezonu był festiwalem radości dla drużyny Benevento Calcio. Po dwóch latach nieobecności znów powrócili do Serie A. Mówiło się o wielkim projekcie, sprowadzaniu doświadczonych zawodników.

Tymczasem obecny sezon był niezwykle twardym lądowaniem. Passa fatalnych meczów i ostatecznie spadek. Nie było to miłe doświadczenie ani dla rozbudzonych ambicjami kibiców, ani właścicieli klubu, ani Kamila Glika, który został skuszony właśnie tymi planami na przyszłość.

Zespołem, który pozostał w Serie A (kosztem Benevento) było Torino, klub, z którym Glik był związany w latach  2011-2016. Dość szybko okazało się, że właśnie turyńczycy są poważnie zainteresowani środkowym obrońcą.

Jego transfer nie byłby wielką inwestycją, bo nie można zapomnieć o tym, że reprezentant Polski liczy sobie już 33 lata. Przez serwis Transfermarkt.pl wyceniany jest na 3. miliony euro.

Kamil Glik w barwach Benevento rozegrał 36 meczów, zdobył w nich dwa gole i miał jedną asystę.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *