Kamerun pomylił e-maile i Choupo-Moting nie pojedzie na zgrupowanie reprezentacji!

Eric Maxim Choupo-Moting to kapitan reprezentacji Kamerunu, dlatego też nastało wielkie zdziwienie, kiedy selekcjoner na konferencji stwierdził, że.. Zawodnik nie odpowiedział na powołanie wysłane przez związek! 

Reprezentacja Kamerunu w drodze do Pucharu Narodów Afryki musi zmierzyć się z reprezentacją Zielonego Przylądka i Rwandą. Jak się okazuje, afrykańska drużyna będzie musiała sobie poradzić bez swojego kapitana. Powód jest co najmniej kuriozalny, ponieważ.. Kameruński ZPN pomylił adresy mailowe!

Kameruński ZPN skontaktował się ze mną, aby dowiedzieć się, co się dzieje. Skontaktowałem się z Bayernem i potwierdzili, że nie otrzymali powołania dla Erica – powiedział ojciec i menadżer piłkarza, Camille Just Choupo-Moting, według raportu tz.de – Wygląda na to, że powołanie zostało wysłane na zły adres mailowy. Dla mnie to brak profesjonalizmu. Jeśli wysyłasz powołania, pamiętaj, aby wysłać je na właściwy adres. Nie rozumiem, dlaczego miałaby to być wina moja, klubu, albo Maxima – zakończył senior.

Kameruńczyk był gotowy na zgrupowanie, dostał nawet zgodę od kierownictwa Bayernu na wyjazd. Niestety, napastnik będzie musiał zostać w domu i opuścić najbliższe mecze “Nieposkromionych Lwów”. Cała sytuacja wydaje się być po prostu nie do pomyślenia, aby mogło dojść do takiej pomyłki.

Eric Maxim Choupo-Moting występuje w kadrze już 11 lat, będąc jednym z jej ważniejszych ogniw. Na pewno Kamerun odczuje brak swego kapitana, ale inni powołani będą się starać jak najmocniej, aby strata była niemalże niezauważalna.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.