Kalvin Phillips wkrótce podpisze nowy kontrakt z Leeds United


Z pewnością takie drużyny, jak Manchester United oraz Liverpool będą rozczarowane przebiegiem wydarzeń z udziałem 26-letniego reprezentanta Anglii.

Mowa tutaj o Kalvinie Phillipsie, który od kilku sezonów z powodzeniem regularnie występuje w Leeds United.

W styczniowym okienku transferowym West Ham zaoferował kwotę w wysokości 50 milionów funtów za pomocnika, ale takowa oferta została odrzucona. Podobna sytuacja miała w przypadku ofert wysłanych przez włodarzy Newcastle i Aston Villi.

Zarówno piłkarz, jak i klub są zadowoleni ze współpracy, więc mało prawdopodobne wydaje się, aby tak wielkie marki, jak Manchester United oraz Liverpool były w stanie wyciągnąć Kalvina z Leeds.

Obecny kontrakt wiążący piłkarza z Leeds wygaśnie w czerwcu 2024 roku, ale włodarze klubu z Premier League są skłonni zaoferować podwyżkę wynagrodzenia za kontynuowanie współpracy oraz podpisanie nowego kontraktu. Sam piłkarz w rozmowie z Andreą Radrizzanim, czyli prezesem Leeds stwierdził, że jest szczęśliwy i pod koniec sezonu podpisze nowy kontrakt z klubem.

W podobnej sytuacji znalazł się Raphinha, który również chciałby kontynuować swoją przygodę/karierę piłkarską w Leeds United, dzięki czemu już wkrótce może stać się najlepiej opłacanym piłkarzem w historii wspomnianego klubu. Obecnie jedynym problemem dla dyrektora Leeds, Victora Orty jest klauzula odstępnego za Brazylijczyka, która może zostać aktywowana przez jakikolwiek klub.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.