Kadra Wisły Kraków na obóz w Turcji

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Wisła Kraków na swojej oficjalnej stronie internetowej podała pełną listę zawodników, którzy udali się na zgrupowanie do Turcji.

Łatwo można było się domyśleć, że z powodu tragicznej sytuacji finansowej Wisły, zagraniczne zgrupowanie nie było planowane. Jednak z pomocą przyszedł sponsor, który pokrył wszelkie koszty wyjazdu. Wiślacy do Turcji wylecieli 23 stycznia, przebywać będą tam przez tydzień. 

Podczas obozu odbędą się dwa mecze kontrolne, oba zaplanowane są na sobotę 26 stycznia. Biała Gwiazda zmierzy się z bułgarskim Etar Veliko Tarnovo oraz niemieckim FSV Optik Rathenow.

Poniżej przedstawiamy pełną listę zawodników powołanych na obóz w Turcji: Mateusz Lis, Michał Buchalik, Kamil Broda – Rafał Pietrzak, Maciej Sadlok, Lucas Klemenz, Daniel Hoyo-Kowalski, Kacper Laskoś, Piotr Świątko, Dawid Szot, Marcin Wasilewski, Łukasz Burliga, Matej Palčič – Vullnet Basha, Patryk Moskiewicz, Arkadiusz Kasia, Dawid Malik, Jakub Błaszczykowski, Daniel Morys, Maciej Śliwa, Wojciech Słomka, Kamil Wojtkowski – Krzysztof Drzazga, Marko Kolar, Aleksander Buksa. Patryk Plewka dołączy do drużyny w późniejszym terminie.

Z powodu urazu na zgrupowanie nie udali się: Rafał Boguski, Paweł Brożek, Marcin Grabowski i Jakub Bartosz. Wszyscy przejdą rehabilitację w Krakowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi