Kacper Kozłowski bliski transferu do Anglii!

Kozłowski

twitter.com/_Ekstraklasa

Dyrektor sportowy Pogoni Szczecin, Dariusz Adamczuk opowiedział na antenie „Radia Szczecin” o nadchodzącym transferze Kacpra Kozłowskiego. Poznaliśmy już kierunek oraz przybliżoną kwotę przyszłego ruchu.

Informowaliśmy niedawno o zainteresowaniu Kacprem Kozłowskim ze strony Liverpoolu i Brighton. Zwłaszcza w ostatnim czasie na transfer młodego zawodnika zdeterminowani byli “The Reds”. Dziś Dariusz Adamczuk potwierdził te doniesienia, ale nie wydaje się, że wybór padł na zespół z Anfield.

– Rozmawiamy z klubem z Anglii. Wszystko powinno się wyjaśnić bardzo szybko. To klub z ligi angielskiej i Kacper dokonując wyboru postanowił, aby to nie był klub z TOP-u, aby mieć szansę grania – zdradził dyrektor sportowy Pogoni Szczecin.

Wobec takiego wyznania możemy założyć, że chodzi o klub Jakuba Modera oraz obecnie wypożyczonego do Olympiacosu Pireus Michała Karbownika. Oprócz rąbka tajemnicy w postaci miejsca przenosin, Adamczuk mówił również o kwestiach finansowych transferu.

– Kacper pobije zdecydowanie klubowy rekord transferowy. Negocjacje nie są jeszcze zakończone, ale z pewnością będzie to kwota ponad dwa razy wyższa niż za Buksę czy Walukiewicza – dodał.

Przypomnijmy, że Adam Buksa oraz Sebastian Walukiewicz odchodzili z Pogoni Szczecin za około 4 miliony euro. Transfer Kozłowskiego może otrzeć się o przełomowe dla Ekstraklasy 10 milionów euro.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.