Juventus złożył ofertę Johnowi Stonesowi. Obrońca może trafić do Turynu
Juventus skontaktował się z Johnem Stonesem, który po wygaśnięciu kontraktu z Manchesterem City pozostaje wolnym zawodnikiem. Turyński klub miał przedstawić angielskiemu obrońcy poważną ofertę.
John Stones na celowniku Juventusu
32-letni John Stones przez dekadę występował w Manchesterze City, do którego trafił z Evertonu. Pod wodzą Pepa Guardioli zdobył z klubem wszystkie możliwe trofea, stając się jednym z najważniejszych zawodników zespołu.
Obrońca był również podstawowym piłkarzem reprezentacji Anglii, która zajęła trzecie miejsce na mistrzostwach świata w 2026 roku. Obecnie Stones pozostaje jednak bez klubu, ponieważ jego umowa z Manchesterem City dobiegła końca.
Juventus prowadzi rozmowy ze Stonesem oraz jego przedstawicielami w sprawie warunków indywidualnego kontraktu. Klub z Turynu potrzebuje nowego środkowego obrońcy, szczególnie w przypadku odejścia Gleisona Bremera do Galatasaray.
Juventus szuka wzmocnienia defensywy
Wcześniej nazwisko Stonesa łączono także z Interem Mediolanem i Napoli. W tych przypadkach zainteresowanie miało jednak pochodzić przede wszystkim od pośredników, a nie bezpośrednio od klubów Serie A.
Anglikiem interesowały się również Chelsea, Arsenal i Bayern Monachium, ale żaden z tych klubów nie podjął konkretnych działań w sprawie transferu.
Juventus ma także problemy z negocjacjami z Bologną dotyczącymi transferu Johna Lucumiego. „Rossoblu” oczekują za kolumbijskiego obrońcę 25 milionów euro, dlatego Stones może być dla turyńczyków alternatywą dostępną bez konieczności płacenia odstępnego.
-

AktualnościAston Villa zainteresowana Jonathanem Davidem. Transfer może pomóc Juventusowi









Kamil Wojtala / 11 sierpnia 2026, 14:16
-

AktualnościJuventus zainteresowany Unaiem Simónem. Bramkarz Athleticu na celowniku klubu










Michał Bosak / 11 sierpnia 2026, 12:56
-

AktualnościAston Villa rywalem Romy w walce o wypożyczenie Endricka










Michał Bosak / 10 sierpnia 2026, 15:43
-

AktualnościLorenzo Pellegrini zostaje w Romie. Jest porozumienie w sprawie nowego kontraktu









Kamil Wojtala / 7 sierpnia 2026, 15:33
-

AktualnościNapoli zainteresowane transferem Gabriela Jesusa. Massimiliano Allegri ma plan










Michał Bosak / 7 sierpnia 2026, 14:04
-

AktualnościLeonardo Bonucci w sztabie Roberto Manciniego. Włochy ogłosiły pełny skład










Michał Bosak / 7 sierpnia 2026, 13:03





































