Juventus - logo
Udostępnij:

Juventus traci kluczowego defensora. Fatalna diagnoza

Kolejny zawodnik straci większość sezonu 2024/25.

"Stara Dama" w środowy wieczór rozegrała znakomity mecz w Lidze Mistrzów z RB Lipsk. Choć przegrywała, to ostatecznie wygrała 3:2. Niestety, triumf okupiła kontuzją jednego z kluczowych ogniw.

Już na początku spotkania urazu doznał Gleison Bremer. W szóstej minucie zastąpił go Federico Gatti. Widać było, że sytuacja z Bremerem jest niebezpieczna i wzbudziła dużo niepokoju zarówno w klubie, jak i wśród kibiców.

W czwartek pojawiły się pierwsze doniesienia na temat stanu zdrowia Brazylijczyka. Wskazują na zerwanie więzadła i uszkodzenie łąkotki w lewym kolanie. To oznaczałoby przynajmniej pół roku przerwy stopera. W najlepszym razie mógłby wrócić do gry na koniec sezonu, a optymalny scenariusz to dostępność na Klubowe Mistrzostwa Świata.

27-latek to podstawowy defensor Juventusu. W tym sezonie zdążył zaliczyć osiem występów. Dwa lata temu ściągnięto go z Torino.