Jurgen Klopp wyjaśnia sprzeczkę z Jamesem Milnerem: Wszystko jest w porządku

fcliverpool.com

Jurgen Klopp i James Milner brali udział w drobnej sprzeczce przy linii bocznej, kiedy trener “The Reds” ściągnął pomocnika, a jego miejsce zajął Curtis Jones.

– Mój nastrój jest stale zaniepokojony kontuzjami… i staramy się ratować każdego, tak jak to było z “Millie” – wytłumaczył Niemiec.Ale z tego co wiem w tej chwili nikt nie doznał urazu – dodał. Przypomnijmy, że w Liverpoolu jest wysyp kontuzji, zwłaszcza w pierwszej linii. Klopp wyjaśnił, że zdjął Milnera ze względu na troskę o jego zdrowie.

– Rzecz w tym, że w przerwie zmieniliśmy formację na ofensywną. Milner miał lekko usztywnione ścięgno podkolanowe, więc podpowiedziałem mu, by bardziej kontrolował grę i więcej podawał niż biegał z piłką – podkreślił. –  Potem zobaczyłem jego długi sprint i byłem zaniepokojony. Zszedł z murawy i powiedział:„ Powiedziałeś mi, że muszę grać głębiej, teraz mniej biegam, a mnie zdejmujesz ”. Potem wrócił do mnie i rzucił:„ Tak, nawiasem mówiąc, to dobra decyzja! Wszystko jest w porządku – przekazał Klopp.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.