Jurgen Klopp przed meczem z Brighton: Nie jestem najlepszym trenerem na świecie
"Sky Sports" postanowiło przeprowadzić Q&A z Jurgenem Kloppem. Niemiecki szkoleniowiec zmierzył się z pytaniami zadanymi przez fanów i trzeba przyznać, że niektóre z nich były bardzo interesujące.
Już jutro Liverpool zmierzy się z Brighton i z tej okazji Jurgen Klopp postanowił wziąć udział w krótkim Q&A. Boss "The Reds" przyznał, że.. Nie uważa się za najlepszego trenera na świecie. Tym mianem określił za to Pepa Guardiolę.
– Najlepszy trener? Dla mnie to Pep Guardiola, ale nawet nie wiem, czy można uznać to za jakąś prawdę. Po prostu trudno gra się z jego drużynami.
– Ja? Nie, oczywiście, że nie. Znam swoje słabości, wiem, co sprawia mi problemy. Poza tym, co to znaczy być najlepszym trenerem? Ja sam nie wiem tego dokładnie. Bez moich asystentów wokół mnie byłbym nikim.
Pierwszy gwizdek rywalizacji "Mew" z Liverpoolem już jutro o 16:00.
-

AktualnościZnamy wyjściowe składy na mecz Girona FC - RCD Mallorca (01.05.2026)Nowacki / 1 maja 2026, 20:03
-


AktualnościLeeds United - Burnley FC składy ogłoszone. Wyjściowe ustawienia drużyn (01.05.2026)Nowacki / 1 maja 2026, 20:02
-


AktualnościWyjściowe jedenastki na mecz Legia Warszawa - Widzew Łódź. Kto zagra od pierwszej minuty? (01.05.2026)Nowacki / 1 maja 2026, 20:01
-


AktualnościWyjściowe składy na mecz Korona Kielce - Piast Gliwice (01.05.2026)Nowacki / 1 maja 2026, 16:38
-

AktualnościArsenal zremisował 1:1 z Atletico Madryt – rzut karny Viktor Gyökeresa, rewanż w Londynie otwartyNowacki / 30 kwietnia 2026, 12:40
-

AktualnościAchraf Hakimi nie zagra w rewanżu z Bayernem – kontuzja uda wyklucza obrońcę PSGNowacki / 30 kwietnia 2026, 12:02
































