Jurgen Klopp: Potrzebujemy stabilności, konsekwencji i najwyższego poziomu w obronie
Po raz piąty w siedmiu meczach Premier League w tym sezonie The Reds stracili jako piersi gola. Z energicznym i nieustraszonym Brighton zremisowali (3:3).
FC Liverpool po wygraniu 16 z 19 meczów w drugiej połowie ubiegłego sezonu, ukończył sezon jeden punkt za Manchesterem City. Bieżący sezon zaczęli od falstartu. - Nie byliśmy wystarczająco przekonujący. Musimy przez ten okres przejść. Potrzebujemy stabilności, konsekwencji i najwyższego poziomu w obronie - powiedział Jurgen Klopp.
Ten punkt daje Liverpoolowi dziewiąte miejsce w tabeli i jedenaście oczek za liderem - Arsenalem. Menedżer doskonale zdaje sobie sprawę, że jego drużyna musi jak najszybciej odkryć to, czego jej brakuje.
- Jesteśmy pod presją. Chcemy grać lepiej, mieć więcej punktów i być wyżej w tabeli. Ustawienie Brighton nas zaskoczyło. Nie mieliśmy pojęcia, co zrobią - dodał Niemiec. - Dość często zdarza się, że zespoły postępują z nami inaczej niż to, na co możemy się przygotować - kończy.
The boss said that his side will continue working and fighting to rediscover their best form following today's #LIVBHA draw. 🗣
— Liverpool FC (@LFC) October 1, 2022
-

AktualnościInter Miami - Chicago Fire oceny dla piłkarzy po meczu (23.07.2026)














Michał Bosak / 23 lipca 2026, 5:05
-




AktualnościInter Miami - Chicago Fire statystyki drużyn i zawodników po meczu (23.07.2026)














Michał Bosak / 23 lipca 2026, 5:00
-




AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Inter Miami - Chicago Fire (23.07.2026)














Michał Bosak / 23 lipca 2026, 1:18
-



AktualnościKto poprowadzi mecz Inter Miami - Chicago Fire? Poznaj arbitra tego spotkania (23.07.2026)














Michał Bosak / 23 lipca 2026, 0:59
-

AktualnościVinicius Junior przeszedł operację plastyczną po odpadnięciu Brazylii z mundialu














Michał Bosak / 22 lipca 2026, 17:35
-

AktualnościReal Madryt zmienił stanowisko w sprawie transferu Rodriego. Florentino Pérez otworzył się na ruch














Michał Bosak / 22 lipca 2026, 17:14



































