Jose Mourinho zadowolony z występu Dele Alliego

Dele Alli

fot. twitter.com/SpursOfficial

Szkoleniowiec Tottenhamu, Jose Mourinho był pod wrażeniem występu Dele Alliego w środowym spotkaniu z Wolfsbergerem. Ekipa z Londynu wygrała 4:0, a dwie bramki dorzucił wspomniany reprezentant Anglii.

W 10. minucie spotkania 24-latek zdobył bramkę, która była tak zwanym “napoczęciem rywala”. W dwumeczu Koguty pokonał ekipę z Austrii aż 8-1. To jest trudny sezon w wykonaniu Alliego, który jakiś czas temu stracił przychylność portugalskiego trenera, przez co nie był pierwszym wyborem przy ustalaniu składu. Wydaje się, że problem pomiędzy piłkarzem, a szkoleniowcem został zażegnany i częściej będziemy oglądać pomocnika na boisku.

– To bramka, o której nie muszę mówić, ponieważ wszyscy ją widzieli. Wierzę w to, że na całym świecie osoby śledzące wydarzenia sportowe widziały nasz mecz. Alli wyglądał bardzo dobrze pod każdym aspektem. Oczywiście po 55 minutach nie był już świeżym piłkarzem i z upływem czasu jego gra wyglądała nieco słabiej, ale to normalne ze względu na bieżące okoliczności. Osoby zmagające się z urazem, długo nie trenują. W momencie, kiedy gramy co trzy dni (10 meczów w marcu) powrót Dele do tak wysokiego poziomu jest niesamowitym wzmocnieniem.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *