Jose Mourinho: Jestem wdzięczny wszystkim, którzy mi pomogli w Interze osiągnąć sukces

Mourinho

tottenhamhotspur.com

Jose Mourinho twierdzi, że bez zastanowienia objąłby inny klub niż Inter w Serie A. – Nie zastanawiałbym się dwa razy – przyznał.

“The Special One” jest jednym z najbardziej utytułowanych trenerów w historii “Nerazzurrich”. W 2010 roku zdobył potrójną koronę i jest ostatnim zagranicznym trenerem, który zdobył tytuł Serie w A.

Portugalczyk w zeszłym miesiącu stracił pracę w Tottenhamie i nie ukrywa, że byłby skłonny rozważyć ofertę z włoskiej ekstraklasy. – Jestem wdzięczny wszystkim, którzy mi pomogli w Interze osiągnąć sukces. Mam na myśli prezydenta klubu, piłkarzy, przyjaciół. Odpłaciłem im swoją pracą za zaufanie – dodał.

Portugalczyk nie rozważa pracy w Niemczech i Francji

– Zawsze daję z siebie wszystko. Kiedy opuszczam klubu, to zawsze pozytywnie się o nim wypowiadam – zauważa w rozmowie z “The Times”. – Nie należę do osób, które zamierzają prać brudy w mediach – podkreślił.

– Wygrałem wszystko z Interem. Mam szczególne uczucie do tego zespołu. Ale jeśli pewnego dnia będę musiał pojechać do Włoch i poprowadzić inny klub, to nie zastanawiałbym się dwa razy. Mam profesjonalne podejście do pracy – zakończył 58-latek. Jose Mourinho powiedział ponadto, że nie objąłby drużyny z 1. Bundesligi czy Ligue, ponieważ byłby tam znudzony, bo z góry wiadomo, kto zgarnie mistrzowski tytuł.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *