John van den Brom przed meczem w Wiedniu: Musimy pokazać swoją jakość!

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

Trener Lecha Poznań przed czwartkowym meczem z Austrią Wiedeń spotkał się z dziennikarzami, aby odpowiedzieć na parę pytań. John van den Brom podkreślił znaczenie tego meczu.

Lech Poznań jak dotąd radzi sobie dobrze w tegorocznej Lidze Konferencji Europy. Kolejorz w czterech spotkaniach zgromadził aż pięć oczek i jest na dobrej drodze do tego, aby na wiosnę walczyć w Europie.

Żeby jednak cel stał się rzeczywistością trzeba wygrać mecz w Wiedniu i liczyć na potknięcie bezpośredniego rywala w meczu przeciwko Villarrealowi. Jednak w pierwszej kolejności trzeba patrzyć na siebie.

–  Gramy obecnie co parę dni i chcemy funkcjonować w takim formacie. W spotkaniu przeciwko Austrii musimy bezwzględnie pokazać swoją jakość. Przylecieliśmy tutaj w konkretnym celu –  wygrać mecz i przybliżyć się do awansu. Nie można szukać żadnych wymówek – zaznaczył trener.

–  Jesteśmy tutaj z grupą 24 zawodników. Każdy z nich zdaje sobie sprawę z tego, jakiej rangi jest to spotkanie. Dzisiaj możemy już awansować do fazy pucharowej i taki jest nasz zamiar. Na wiosnę dalej chcemy grać w LKE – zakończył.

Mecz poznańskiego Lecha obejrzycie w Viaplay. Transmisja spotkania rozpocznie się o 18:45.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.