Jest chętny na Milika. Może pozostać w Serie A

Fot. Mateusz Czarnecki

Włoskie media są przekonane, że raczej kończy się przygoda Arkadiusza Milika z Juventusem.

Arkadiusz Milik, który ostatni sezon spędził na ławce rezerwowych Juventusu, może kontynuować swoją karierę w Serie A, ale już w barwach innego klubu.

Rozwój sytuacji wokół Milika

Choć Milik wielokrotnie podkreślał swoje pragnienie pozostania w Juventusie, ostatnie doniesienia z Włoch sugerują inne obroty sprawy. “La Gazzetta di Parma” informuje, że Parmie udało się wynegocjować warunki transferu z “Starą Damą”. Parma będzie beniaminkiem Serie A w nadchodzącym sezonie. Jest gotowa zapłacić za polskiego napastnika ośmiu milionów euro.

Transfer Milika może oznaczać dla niego nowy rozdział w karierze. W Parmie polski snajper mógłby liczyć na regularną grę w podstawowym składzie, co jest kluczowe w kontekście jego dalszych występów na międzynarodowej arenie. Spotkałby się tam z innym Polakiem – Adrianem Benedyczakiem.

Decyzja o przejściu do Parmy nie jest jeszcze przesądzona. Ale obecne sygnały z rynku transferowego wskazują, że obie strony są bliskie finalizacji umowy. Jeżeli transakcja dojdzie do skutku, może to być znaczące wzmocnienie dla Parmy. I szansa na nowy start dla Milika.

Źródło: La Gazzetta di Parma/WP Sportowe Fakty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.