Jednak nie Nawałka? Kulesza spotka się w Warszawie z innym kandydatem

PZPN

pzpn.pl


Jak donosi Cezary Kowalski z “Polsatu Sport” – prezes PZPN, Cezary Kulesza, poprosił o spotkanie z Marcelem Kollerem.

Wydawało się, że przesądzone jest to iż nowym selekcjonerem reprezentacji Polski zostanie Adam Nawałka. Były szkoleniowiec m.in. Górnika Zabrze miał ponoć spotkać się nawet z Łukaszem Piszczkiem, który pomógł mu w selekcji zawodników. 36-latek co prawda nie ma jeszcze licencji trenerskiej, ale jest bardzo chwalony w środowisku.

– Jestem w kontakcie z Adamem Nawałką, od kilku dni praktycznie codziennie z nim rozmawiamy. Czasu jest mało do meczu barażowego z Rosją. Adam Nawałka podjął pewne ryzyko, bo tej umowy chyba jeszcze nie ma podpisanej, ale rozpoczął wstępną pracę, spotkał się już z Łukaszem Piszczkiem, stworzył listę zawodników. Przed nim odpowiedzialne zadanie, bo wszyscy chcemy pojechać do Kataru – mówił rzecznik PZPN, Jakub Kwiatkowski, podczas “Wieczoru Sportowego” w TVP Sport.

Kulesza jednak wciąż nie podjął ostatecznej decyzji. W związku z tym poprosił Marcela Kollera o to, by w najbliższych dniach spotkał się z nim w Warszawie. Pomysł ten podobno podsunęli Tomasz Hajto i Cezary Kucharski.

– Fakt, że Kulesza zostawił sobie Kollera na koniec przeglądu kandydatów wcale nie musi być przypadkowy. Szwajcar, jeśli zrobi dobre wrażenie, błyskawicznie z ostatniego może stać się pierwszym – pisze Cezary Kowalski.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.