

Jedenastka 37. kolejki Ekstraklasy
Wczoraj zakończyła się ostatnia kolejka Ekstraklasy w sezonie 2017/18. Wybrano już najlepszych zawodników 37. kolejki polskiej ligi.
Do jedenastki 37. kolejki LOTTO Ekstraklasy zostali wybrani:
Bramkarz: Tomasz Loska (Górnik Zabrze).
Obrońcy: Arkadiusz Reca (Wisła Płock), William Remy (Legia Warszawa), Ivan Runje (Jagiellonia Białystok), Tomasz Cywka (Wisła Kraków).
Pomocnicy: Kamil Drygas (Pogoń Szczecin), Domagoj Antolić (Legia Warszawa), Sasa Zivec (Piast Gliwice).
Skrzydłowi: Rafał Kurzawa (Górnik Zabrze), Adam Frączczak (Pogoń Szczecin).
Napastnik: Jose Kante (Wisła Płock).
Dzisiaj wieczorem odbędzie się uroczysta gala Ekstraklasy, podczas której nagrodzeni zostaną najlepsi zawodnicy minionego sezonu. Początek wydarzenia o godzinie 20:00.
-
AktualnościBelgia - Iran oceny piłkarzy. Kto zagrał najlepiej? (21.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 0:16
-


AktualnościBelgia - Iran statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (21.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 0:14
-


AktualnościOceny zawodników po meczu Hiszpania - Arabia Saudyjska (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:59
-


AktualnościStatystyki z meczu Hiszpania - Arabia Saudyjska. Pełna analiza spotkania (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:59
-

AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki na mecz Belgia - Iran (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:06
-

AktualnościNowa Zelandia - Egipt przewidywane jedenastki | 22.06.2026Nowacki / 21 czerwca 2026, 18:12





































