Jean Carlos: Chcieliśmy udowodnić naszą jakość i wreszcie wygrać przy Reymonta

FOT JAKUB GRUCA / 400mm.pl

– Trzeba teraz pójść za ciosem i we Wrocławiu powalczyć o kolejne punkty – twierdzi Jean Carlos po zwycięstwie z Jagiellonią Białystok (2:0).

Nawet arcytrudne warunki pogodowe nie przeszkodziły “Białej Gwieździe” w dopisaniu trzech “oczek” z “Jagą”. – Porażka z Piastem była dla nas wszystkich ciężkim doświadczeniem, dlatego w meczu z Jagiellonią chcieliśmy udowodnić naszą jakość i wreszcie wygrać przy Reymonta. Cała drużyna wykonała bardzo dobrą pracę – uważa brazylijski piłkarz.

 – Wytrzymaliśmy trudy tego spotkania, które toczyło się w niełatwych warunkach pogodowych i zdołaliśmy dowieźć nasze prowadzenie do końca, dzięki czemu możemy cieszyć się ze zwycięstwa. Trzeba teraz pójść za ciosem i we Wrocławiu powalczyć o kolejne punkty – zaznaczył.

24-latek dodał, że mogli wcześniej rozstrzygnąć mecz, bo stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji. Cały czas jednak pracujemy nad tym aspektem, żeby do naszej gry doszła odpowiednia skuteczność. Już w piątek na inaugurację 17. kolejki PKO Ekstraklasy wiślacy zmierzą się na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław, który w dwóch ostatnich meczach nie strzelił gola.

źródło: wisla.krakow.pl


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *