Javi Martinez: Dziewięć lat tutaj było wspaniałych

Javi Martinez

ESPN

Umowa Javiego Martineza z Bayernem Monachium wygaśnie wraz z końcem trwającego sezonu. Hiszpan nie wyklucza przedłużenia kontraktu, ale chciałby spróbować swoich sił winnym klubie. – Dziewięć lat tutaj było wspaniałych. Przemyślałem wszystko. Rozmawiałem już z klubem i gdyby zarówno dla mnie, jak i dla Bayernu przyszła dobra oferta… W ciągu roku wiele może się jednak wydarzyć – przyznał Hiszpan na łamach „Kickera”.

Javi Martinez do Bayernu Monachium trafił w 2012 roku z Athletic Bilbao za 40 milionów euro. Hiszpan z miejsca stał się ważnym piłkarzem 30-krotnego mistrza Niemiec. Kontrakt doświadczonego pomocnika obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. Mimo to Martinez spogląda wstecz na swoją karierę w Bundeslidze i z nadzieją patrzy w przyszłość.

Dziewięć lat tutaj było wspaniałych. Przemyślałem wszystko. Rozmawiałem już z klubem i gdyby zarówno dla mnie, jak i dla Bayernu przyszła dobra oferta… W ciągu roku wiele może się jednak wydarzyć. Rozmawiałem o tym z trenerem Flickiem, on nadal mi ufa i jestem częścią zespołu. Nie wiem jeszcze, jak będzie wyglądać moja przyszłość, ale chciałbym spróbować czegoś nowego, zanim zakończę karierę – powiedział w rozmowie z „Kickerem”.

Okres spędzony przez Hiszpana na Allianz Arena upłynął pod znakiem zdobytych trofeów. Martinez na swoim koncie ma dwie Ligi Mistrzów, osiem mistrzostw Niemiec, pięć Pucharów Niemiec, cztery Superpuchary Niemiec oraz Klubowe Mistrzostwo Świata z 2014 roku.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *