Jarosław Niezgoda: Mam nadzieję, że najgorsze już za mną

Jarosław Niezgoda (Legia Warszawa) / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Jarosław Niezgoda udzielił wywiadu serwisowi “WP SportoweFakty”. Były piłkarz  Legii Warszawa odniósł się m.in. do swoich problemów zdrowotnych i  ewentualnego powrotu do Polski.

– Mam nadzieję, że najgorsze już za mną. Wiadomo, pierwsze tygodnie po takim urazie zawsze są trudne, ma się problemy z chodzeniem, ale ten etap jest już u mnie dawno zamknięty. Codziennie rehabilituję się w klubie, gdzie spędzam po 4-5 godzin – skomentował Niezgoda.

Piłkarz sam nie wie, kiedy wróci na boisko. Jest już na czwartym miesiącu rehabilitacji, ale nie chce podawać daty powrotu.

– Każdy przypadek jest inny. Jedni wracają po 5-6 miesiącach, inni trochę później. Ja wchodzę w czwarty miesiąc rehabilitacji, niedługo zacznę lekko biegać… Jeszcze za wcześnie na prognozy – przyznał.

Co Jarosław Niezgoda uważa na temat powrotu do Europy? Czy był temat powrotu do Legii Warszawa?

– Jeśli zadzwoni Real Madryt, to będzie trzeba się spakować i wrócić. A już całkiem na poważnie: teraz dość trudno mi odpowiedzieć na to pytanie, bo nie wiem, kiedy wrócę do gry, jak szybko odzyskam formę. Nie było tematu mojego powrotu do Legii – stwierdził.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.