Jarosław Królewski: Jesteśmy w stanie pozyskać piłkarzy z jakością

wisla.krakow.pl

Prezes Wisły Kraków, Jarosław Królewski ujawnił na łamach “Interii”, iż pojawiła się możliwość pozyskania Jacka Góralskiego. – Ale czy coś nam się uda w tym temacie osiągnąć, trudno mi powiedzieć – stwierdził.

Pomocnik w czwartek rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Vfl Bochum. Na horyzoncie pojawiła się chęć sprowadzenia Góralskiego pod Wawel. – (…) Czy zamierzamy złożyć w jego sprawie ofertę, to myślę, że jest taki pomysł. Ale czy coś nam się uda w tym temacie osiągnąć, trudno mi powiedzieć. Znamy też swoje miejsce w szeregu, jeśli chodzi o finanse. Natomiast myślę, że byłaby ciekawa opcja – odpowiada Królewski w wywiadzie udzielonym Justynie Kruppie z “Interii”.

Przy Reymonta stawiają na hiszpańską filozofię. – Mamy swoje wymagania, co do tego, że nie chcemy obecnie płacić za transfery. Dzięki Kiko i innym osobom w pionie sportowym jest nam łatwiej po prostu obecnie przekonać piłkarzy z Hiszpanii, by przyszli do I ligi. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać piłkarzy z jakością, mimo, że jesteśmy klubem I-ligowym. Tak to wygląda na tę chwilę. Nie uważam, by to była zła taktyka – twierdzi.

Na koniec, Królewski potwierdzał, że prowadzone są rozmowy z różnymi podmiotami inwestycyjnymi. – Jest to jednak etap bardzo przedwstępny, po umowie o poufności po obu stronach. Spokojnie sobie nad tymi rzeczami pracujemy. Wisła cały czas będzie w procesie otwartym na rozmowy inwestycyjne, sponsorskie i tym podobne – podkreśla.

źródło: sport.interia.pl / Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.