Jarosław Jach gotowy opuścić Ekstraklasę – kierunek Serie A

Indosport

Według informacji “Przeglądu Sportowego” aktualny obrońca Zagłębia Lubin i reprezentant Polski, Jarosław Jach jest gotowy na transfer do zagranicznej ligi. Celem ma być Serie A.

“Przy powołaniu jeszcze nie czułem swojej szansy w reprezentacji. Inaczej wygląda to po pierwszym meczu, gdy zobaczyłem, że niewiele brakuje mi do topowego poziomu, jaki prezentuje np. Kamil Glik” -taką opinię na temat swoich umiejętności w sobotniej rozmowie z Romanem Kołtoniem wyraził Jarosław Jach. Jak widać, rzucone słowa nie poszły w piach i już teraz 23-latek uznał polską Ekstraklasę za zbyt ciasną.

Plotki w pewnym stopniu potwierdził także jego agent – Paweł Staniszewski, mówiąc o tym, że jeśli jego klient miałby zmieniać klub, to na taki, który pozwoliłby mu być ważnym ogniwem w składzie Adama Nawałki na najbliższe mistrzostwa świata. Oznacza to, iż Polak nie odejdzie do drużyny, w której wywalczenie miejsca w podstawowej jedenastce do czerwca przyszłego roku będzie graniczyć z cudem. Z tego właśnie powodu wychowanek Lechii Dzierżoniów miał odrzucić ofertę Lazio.

Według informacji polskiego dziennika Jacha interesują tylko i wyłącznie propozycję od włoskich klubów z niższej półki. Pytanie tylko, czy takowe kluby zapłacą żądane przez Zagłębie 2 miliony euro?


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *