Bartosz Bereszyński, Jan Bednarek, Grzegorz Krychowiak / fot. Mikołaj Barbanell


Dziennikarze “Corriere dello Sport” podali ciekawą informację. Według włoskiego dziennika Jan Bednarek i Mohammed Salisu znajdują się w kręgu zainteresowań Napoli.

“Azzurri” w weekend przegrali z AC Milan 0:1 i tym samym utrudnili sobie walkę o mistrzostwo Włoch. Dziennikarze “Corriere dello Sport” zasugerowali więc, że właściciel Napoli, Aurelio De Laurentiis, będzie chciał wzmocnić linię defensywną. Wśród potencjalnych transferów może znaleźć się dwójka z Southampton – Jan Bednarek i Mohammed Salisu.

– Potrzebne będą wzmocnienia: muskuły i centymetry, jeśli chodzi o środek obrony. Poszukiwane są w Southampton. Niespełna 26-letni Jan Bednarek ma 1,9 m wzrostu, ale przede wszystkim też wnosi sporą lekkość w poczynania defensywy. Zanotował aż 37 występów w reprezentacji Polski i kolejne 148 w ekipie Świętych – pisze gazeta o Polaku.

– W drużynie Ralpha Hasenhuettla obserwowany jest także Mohammed Salisu, eklektyczny 23-latek z Ghany, który jest o tyle wszechstronny, że może grać zarówno w środku, jak i na lewej stronie. Bo takich obrońców szuka Napoli szuka ich młodych, silnych, a także eklektycznych.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.