James Rodriguez blisko Napoli

bestfootballers.com

Transfer Jamesa Rodrigueza do Napoli jest już bardzo blisko. W Madrycie pojawił się dyrektor sportowy włoskiego klubu.

O tym, że reprezentant Kolumbii odejdzie z Realu Madryt wiadomo nie od dzisiaj. Zainteresowanie wyrażało wiele klubów, a w ostatnim czasie bardzo głośno było o transferze do Atletico Madryt. Wydaje się, że na ten moment o podpis 27-latka walczą właśnie te dwie ekipy. Carlo Ancelotti dał jasny sygnał, że widzi w swoim zespole Rodrigueza. Włoski szkoleniowiec miał okazję szkolić Kolumbijczyka wcześniej w Realu Madryt i Bayernie Monachium.

Na ten moment piłkarz jest bliżej klubu z Neapolu, ponieważ jak podaje dziennikarz Fabrizio Roman ze Sky Sport Italia do Madrytu poleciał Cristiano Giuntoli, czyli dyrektor sportowy SSC Napoli. Do stolicy Hiszpanii wraz z Giuntolim udał się Jorge Mendes, czyli menadżer Kolumbijczyka. Wiele wskazuje na to, że transfer jest już na ostatniej prostej. 

James Rodriguez jest zawodnikiem Realu Madryt, ale przez ostatnie dwa sezony grał na wypożyczeniu w Bayernie Monachium. W ostatniej kampanii ligowej wybiegł na boisko 20 razy, zdobywając 7 bramek i notując 4 asysty.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *