Jakub Myszor: Kibice bardzo nam pomogli, atmosfera była fantastyczna

Legia Warszawa - Cracovia, 29.02.2020 / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

– Kibice bardzo nam pomogli podczas tego spotkania. Atmosfera na stadionie była naprawdę fantastyczna – przyznał Jakub Myszor w „Przeglądzie Sportowym”.

Lech Poznań przyjechał do Krakowa z jasnym celem. Trzy punkty były niezwykle blisko, ale Cracovia nie poddała się i odrobiła stratę. Sygnał dla Pasów niewątpliwie dał 19-letni Jakub Myszor, który strzelił gola, a potem zaliczył asystę przy trafieniu Filipa Balaja.

– Mieliśmy świadomość, że jeśli się za bardzo cofniemy, to będzie dla nas trudny mecz. Jednak wyszliśmy na nich wysoko w niektórych momentach. Widzieliśmy, że zdarzają im się różne pomyłki. No i przebieg spotkania tylko to potwierdził – ocenił Myszor w „PS”.

Pomocnik wcześniej wpisał się na listę strzelców z drugą poznańska ekipą – Wartą Poznań (2:0). W niedzielę Jacek Zieliński wpuścił Myszora w 74. minucie za innego młodzieżowca – Michała Rakoczego.

– Jesteśmy przyjaciółmi. Dlatego mamy satysfakcję, że zarówno ja, jak i on, otrzymujemy minuty na boisku. Na razie wygląda to jednak tak, że jeden z nas wchodzi za drugiego. Dążymy obaj do tego, byśmy równolegle występowali na murawie – zaznaczył.


PKO Ekstraklasa: Cracovia odrabia straty z Lechem w samej końcówce (Wideo)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.