Jakub Kosecki znowu zaskoczył kibiców. Skrzydłowy wybrał nietypowy numer na koszulce w Motorze

Jakub Kosecki / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Jakub Kosecki po raz kolejny w swojej karierze zaskoczył kibiców. 31-letni skrzydłowy będzie występował w Motorze Lublin z numerem jeden na koszulce. 

Jakub Kosecki w lutym ubiegłego roku związał się półroczną umową z Cracovią. Dla doświadczonego skrzydłowego transfer do krakowskiego zespołu oznaczał powrót do ojczyzny po 2,5 roku spędzonych w Turcji.

31-letni zawodnik obiecywał sobie wiele po powrocie do PKO BP Ekstraklasy. Kosecki jednak pobytu przy Kałuży nie może zaliczyć do udanych. Piłkarz rozegrał tylko 9 meczów, w których zaliczył dwie asysty.

Po zakończeniu sezonu 2020/2021 odszedł z Cracovii i przez siedem miesięcy pozostawał na piłkarskim bezrobociu. W lutym dość nieoczekiwanie przystał na warunki drugoligowego Motoru Lublin, z którym związał się półrocznym kontraktem.

Kosecki po raz kolejny zwrócił na siebie uwagę mediów. Nie chodzi jednak o kwestie sportowe. Skrzydłowy zaskoczył kibiców, wybierając numer jeden na koszulce, który w środowisku piłkarskim zazwyczaj przysługuje bramkarzowi.

Numer “1” pozostawał wolny, bowiem golkiperzy Motoru występują z 15, 39 i 51 na plecach.

Motor po rozegraniu 20. kolejek zajmuje 7. miejsce w stawce (30 pkt).

Początek rundy rewanżowej drugiej ligi zaplanowano na 26-27.02. Motor wiosenne granie rozpocznie w Krakowie od meczu z Hutnikiem (26.02, 13:00).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.