Jakub Kosecki zagra w 2. Bundeslidze!

SV Sandhausen (Facebook)

Pomocnik Legii Warszawa Jakub Kosecki został wypożyczony do SV Sandhausen, które występuje w 2. Bundeslidze. Umowa z 24-latkiem obowiązywać będzie przez rok z opcją transferu definitywnego.

Największym klubowym sukcesem SV Sandhausen jest awans do 2. Bundesligi w 2012 roku. W ubiegłym sezonie zespół z niespełna 15,000 tysięcznego miasta uplasował się dopiero na dwunastej lokacie.

Jakub Kosecki swoja karierę rozpoczął w juniorach Nantes, a następnie przeniósł się do Montpellier. Do Legii Warszawa trafił w sezonie 2008/2009, lecz pierwszy sezon spędził w Młodej Ekstraklasie. Jednak kolejna kampania ligowa nie była udana dla młodego zawodnika i władze klubu postanowiły wypożyczyć go do ŁKS. Do tej pory Jakub Kosecki najlepiej zaprezentował się w sezonie 2012/2013, kiedy to 25 meczach zdobył dziewięć bramek i walnie przyczynił się do mistrzostwa Legii Warszawa.

Natomiast ostatnie dwa lata już nie były tak udane. Przyczyniły się do tego również urazy. Wydaje się, że Jakub Kosecki na początku dostanie sporo szans na zaprezentowanie swoich umiejętności i nie będzie miał problemów z wywalczeniem wyjściowego składu.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *