Jakub Błaszczykowski w nowej roli. Zasiądzie w radzie nadzorczej

Jakub Błaszczykowski

Kuba Błaszczykowski / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Jakub Błaszczykowski w nowej roli. Zasiądzie w radzie nadzorczej spółki działającej w branży obronności i strzelectwa.

Jakub Błaszczykowski będzie działać w nowej roli. spółka Milisystem S.A. (dawniej IGS S.A.) poinformowała, że były kapitan reprezentacji Polski, a obecnie piłkarz i jeden z właścicieli Wisły Kraków, zasiądzie w jej radzie nadzorczej.

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że do rady nadzorczej spółki dołączył Jakub Błaszczykowski, jeden z najwybitniejszych i najbardziej rozpoznawalnych sportowców w Polsce.W Milisystem, oprócz funkcji członka rady nadzorczej, będzie wspierał nas w dotarciu do sekcji strzeleckich czy też towarzystw sportowych. Celem tych działań będzie propagowanie nauki strzelania i umiejętności posługiwania się bronią ­– mówi Piotr Międlar, prezes zarządu Milisystem S.A.

Spółka chwali się swoim kluczowym produktem, czyli mobilnym trenażerem Wisła, który ma umożliwiać bezpieczny trening strzelecki przy wykorzystaniu własnej broni palnej lub specjalnej repliki. Sprzęt ten jest dedykowany zarówno profesjonalnym użytkownikom, jak i amatorom.

To kolejna rola, w którą wciela się Jakub Błaszczykowski. Piłkarz od momentu powrotu do Polski został kluczową postacią w Wiśle Kraków. To między innymi dzięki jego działaniom klub zdołał podnieść się z fatalnej sytuacji finansowej.

Niestety, nawet mimo tego wsparcia, klub z Krakowa nie zdołał wrócić do dawnego blasku. W najbliższym sezonie Wisła będzie mierzyć się z rywalami w ramach rozgrywek Fortuna 1. Ligi. Wisła spadła z najwyższego poziomu rozgrywkowego pierwszy raz od 26 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x