Jakub Błaszczykowski pochwalił postawę Mateusz Lisa

Jakub Błaszczykowski / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

– Paradoksalnie, myślę, że lepsze spotkanie rozegraliśmy przeciwko Legii, które ostatecznie przegraliśmy 1:2, jednak w starciu z Lechem nieustępliwość i bardzo dobra postawa Mateusza Lisa pozwoliła nam cieszyć się z trzech punktów – podkreślił Jakub Błaszczykowski.

Jakub Błaszczykowski poprowadził „Białą Gwiazdę” do pierwszego pod wodzą Petera Hyballi zwycięstwa w lidze. – Przede wszystkim cieszą trzy punkty po tych ostatnich meczach, w których nie udało się ich wywalczyć. Myślę, że zapracowaliśmy na to zwycięstwo ambicją, wolą walki i wiarą w to, że uda się je wywalczyć na trudnym terenie, jakim niewątpliwie jest Poznań. Gratulacje dla całej drużyny, bo ta wygrana na pewno cieszy – mówi pomocnik.

35-latek przyznał, że paradoksalnie lepsze spotkanie rozegrali z Legią, z którą ulegli (1:2). – W starciu z Lechem nieustępliwość i bardzo dobra postawa Mateusza Lisa pozwoliła nam cieszyć się z trzech punktów. Kolejorz pokazywał i pokazuje, że jest klasową drużyną, ma bardzo zgranych zawodników, którzy prezentują indywidualne umiejętności na wysokim poziomie, ale jak to w piłce bywa, to my wyjeżdżamy z trzema punktami – dodał.

– Widzimy jednak, że w ostatnim czasie nie miałem ku temu zbyt wielu okazji. Natomiast cieszy to, że mogłem przyczynić się do wygranej, bo osobiście bardzo mi tego brakowało, zwłaszcza występów. Myślę, że możemy być z tego spotkania zadowoleni. Pragnę zaznaczyć, że tego typu rywalizacje zawsze lepiej smakują, jeśli wygrywasz 1:0 i dodatkowo zdajesz sobie sprawę, że nie wszystko wychodziło tak, jak oczekiwaliśmy. To była właśnie potyczka z serii tych, które musisz wygrywać nieustępliwością, ambicją i mocnym zaangażowaniem – odparł.

https://twitter.com/_Ekstraklasa_/status/1340404228871876608

źródło: wisla.krakow.pl /


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.