Jaka oferta za Richarlisona zostanie zaakceptowana przez Everton?


Everton jest skłonny zaakceptować każdą ofertę w wysokości powyżej 50 milionów funtów jaka wpłynie za Richarlisona.

Według “Football Insider” ekipa z Merseyside będzie zainteresowana sprzedażą drugiego Brazylijczyka, Dominica Calverta-Lewina. Powodem takiej decyzji ze strony władz klubu z Liverpoolu jest całkowita przebudowa drużyny, która zamiast walczyć o najwyższe cele, broni się przed spadkiem z Premier League do Championship.

W ostatnich pięciu spotkaniach Richarlison zdobył cztery bramki, co z pewnością jeszcze bardziej wpłynęło na zainteresowanie Brazylijczykiem ze strony “większych” klubów. W ubiegłym tygodniu drużyna Evertonu pokonała Chelsea 1-0 po bramce zdobytej przez wspomnianego zawodnika, dzięki czemu mają jeszcze realne szanse na utrzymanie w Premier League.

17 kwietnia pojawił się raport opublikowany przez FI, z którego wynikało, że piłkarz Evertonu będzie chciał znaleźć drużynę, która umożliwi mu występy w rozgrywkach Champions League. Manchester United to jedna z drużyn zainteresowana usługami Richarlisona, ale mało prawdopodobne wydaje się to, aby w przyszłym sezonie piłkarze z Old Trafford rywalizowali w Lidze Mistrzów. To może być jeden z kluczowych czynników, które wpłynął na nie dopięcie transferu.

Warto przypomnieć, że w barwach Evertonu, Richarlison rozegrał 148 spotkań zdobywając w nich 51 bramek.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.