Jaka jest przyszłość Buksy w Wiśle? “Mamy już z tyłu głowy plan”

Aleksander Buksa

Marcin Kadziolka/shutterstock

Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że Aleksander Buksa w przyszłości przyniesie Wiśle Kraków wielkie pieniądze, po transferze do solidnego, zagranicznego klubu.

Ostatnio sytuacja młodego napastnika mocno się skomplikowała. Coraz rzadkiej gra, a do tego kilka tygodni temu na jaw wyszedł status jego kontraktu z Wisłą Kraków. Okazało się, że oficjalnie wygasa już w 2021 roku.

Wisła komentuje doniesienia ws. Buksy

Jerzy Kopiec, współpracownik Piniego Zahaviego wypowiedział się na temat sytuacji Buksy w rozmowie dla Piotra Koźmińskiego ze “Sportowych Faktów”. Izraelczyk niedawno został nowym agentem zawodnika.

– Sytuacja jest taka, że obejmując menedżerską opiekę nad Olkiem nie byliśmy świadomi tego, iż są jakieś ustne ustalenia czy zobowiązania. My kierujemy się tym, co jest na papierze, a tam widnieje data czerwiec 2021.  A czy w styczniu Olek przedłuży umowę? Nikt z Wisły się z nami w tej sprawie nie kontaktował. Nie ukrywam, że mamy już z tyłu głowy plan, jak poprowadzić tę karierę – przyznał Kopiec.

Dodał, że jego staniem sytuacja w Wiśle nie jest stabilna przez częste zmienianie trenera. Dlatego m.in. Buksa nie mógł się odpowiednio rozwinąć w ostatnich miesiącach. Nie wykluczył jednak, że jeżeli pojawi się propozycja nowego kontraktu, to siądą do negocjacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x