Jaka będzie przyszłość Terry’ego? Jest propozycja z Chin

telegraph.co.uk

Przyszłość legendy Chelsea Johna Terry’ego nadal nie jest znana, jednak co jakiś czas wiemy co raz więcej. Anglik miał właśnie dostać ofertę z Chin. 

Umowa 35-letniego stopera z “The Blues” wygasa z końcem czerwca przyszłego roku, a ewentualne rozmowy w sprawie jej przedłużenia odkładane są przynajmniej na wiosnę. To znaczy, że Terry wraz z początkiem nowego roku będzie mógł wysłuchać propozycji innych klubów. Te robią już pierwsze kroki w celu zapewnienia sobie jego usług od przyszłego lata. Największe zainteresowanie płynie z Azji.

Co ciekawe, 78-krotny reprezentant “Synów Albionu” od lata tego roku pełni rolę ambasadora futbolu w chińskim regionie Guanzghou, dlatego też wywodzący się stamtąd zespół Guanzghou Evergrande pozostaje z nim w bliskim kontakcie. Trenerem tego zespołu jest Luis Felipe Scolari, który próbował już namawiać Terry’ego do dołączenia do jego zespołu, jednak wówczas ten nie był zainteresowany, podpisując jednocześnie nową umowę z Chelsea.

Teraz wydaje się, że Antonio Conte podziękuje legendzie klubu ze Stamford Bridge, a ten będzie mógł dokonać swobodnego wyboru. Najbardziej opłacalny pod względem ekonomicznym będzie dla niego właśnie wyjazd do Azji. Mówi się, że Terry może zarobić za rok gry nawet 8 mln euro.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *