Jagiellonia testuje dwóch zawodników!

Jak informuje oficjalna strona Jagiellonii Białystok na testach w Białymstoku pojawiły się nowe twarze. Senegalczyk Souleymane Tandia oraz Hiszpan Marc Fernández Gràcia spędzą w “Jadze” tydzień, po którym okaże się czy podpiszą kontrakty z klubem.

Souleymane Tandia to urodzony w Dakarze środkowy obrońca. Swoją karierę zaczynał we Francji najpierw w FC Metz, później w OGC Nice. Następnie przeniósł się do Gimnasticu Tarragona. Aktualnie Tandia reprezentuje barwy węgierskiego Honvedu Budapest. W reprezentacji Senegalu w 15 meczach zdobył dwie bramki.

Drugim testowanym zawodnikiem jest ofensywny pomocnik Marc Fernández Gràcia, który może także grać na pozycji napastnika. 23-latek swoją karierę zaczynał w szkółce piłkarskiej CE Sabadell, gdzie też zaliczył swój debiut w seniorskiej piłce. Później próbował swoich sił na zapleczu Primera Division, w FC Cartagena, a następnie w rezerwach RCD Mallorca. Piłkarz dzięki dobrej postawie w drugiej drużynie Mallorci był powoływany do gry w Primera Division, m.in. w meczach z FC Barceloną czy Realem Madryt!

Źródło: jagiellonia.pl


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *