Jaga zwycięska po 18 kolejce T-mobile Ekstraklasy!

Mecz rozpoczął się dosyć ostro, gracze Zagłębia bez wsparcia kibiców już w 1′ minucie nie wytrzymali i faulował Jach, który zobaczył żółty kartonik, posiadanie piłki w pierwszej połowie na korzyść gospodarzy ale to Jagiellonia miała 8 sytuacji bramkowych, po których oddała tylko jeden celny strzał, natomiast gracze z Lublina nie oddali ani jednego celnego strzału.

Druga połowa to już zupełnie inna odsłona tego spotkania, posiadanie piłki niby znowu na korzyść Zagłębia ale to właśnie ich zgubiło. w 65′ minucie wspomniany wcześniej J.Jach zdobył bramkę samobójczą na korzyść zespołu gości. Gospodarze rzucili się do ataku ale zostali zgaszeni po bramce Świderskiego na 2:0, który ustalił wynik tego spotkania.

Zagłębie Lublin 0:2 Jagiellonia Białystok

Gol-bramka4 65′ Jach (Bramka Samobójcza)

Gol-bramka4 77′ Świderski

Zagłębie Lublin: Martin Polacek, Djordje Cotra, Maciej Dąbrowski, Jarosław Jach, Aleksandar Todorovski, Jarosław Kubicki, Łukasz Piątek (62′ Adrian Rakowski), Krzysztof Janus (80′ Karol Żmijewski), Łukasz Janoszka, Krzysztof Piątek, Michal Papadopulos (72′ Paweł Żyra)

Jagiellonia Białystok: Bartłomiej Drągowski, Martin Baran, Sebastian Madera, Igors Tarasovs (91′ Piotr Grzelczak), Piotr Tomasik, Taras Romanczuk, Jacek Góralski, Przemysław Frankowski (90′ Rafał Grzyb), Karol Świderski (79′ Konstantin Vassiljev), Karol Mackiewicz, Fedor Cernych