Jack Grealish atakowany przez media! Poszło o rzuty karne

avfc.co.uk

Wczorajszego wieczoru na Wembley Włosi pokonali Anglię w finale Mistrzostw Europy 2020. Zwycięzcę wyłonił dopiero konkurs rzutów karnych, w których lepsi okazali się podopieczni Roberto Manchiniego. Jeden z dziennikarzy zaatakował Grealisha, że ten nie podszedł do wykonania jedenastki! 

Pierwsze dwa karne pewnie wykonali Hary Kane i Hary Maguire. Potem swoje jedenastki zmarnowali kolejno Marcus Rashford, Jadon Sancho i Bukayo Saka. Dziennikarz Roy Keane, były zawodnik Manchesteru United, stwierdził, iż do wykonania rzutu karnego powinien podejść Jack Grealish, który na placu gry znajdował się zaledwie kilka minut, wszedł w trakcie dogrywki. Nie spodobała mu się także sytuacja, w której to cała odpowiedzialność padła właśnie na Sakę.

Jeśli jesteś Grealishem lub Sterlingiem, nie możesz pozwolić dziecku rzucać się przed siebie. Nie możesz po prostu siedzieć i mówić: „Widzę 19-latka idącego przede mną, kiedy ja grałem w dużo więcej gier i mam dużo więcej doświadczenia”. Sterling nawet zdobył trofea” – powiedział podczas transmisji ITV.

Na odpowiedź piłkarza Aston Villi nie trzeba było długo czekać. Grealish szybko odniósł się do słów wypowiedzianych przez Keana.

“Powiedziałem, że chcę strzelić karnego!!!! Trener podjął wiele słusznych decyzji podczas tego turnieju i zrobił to dziś wieczorem. Ale nie pozwolę ludziom powiedzieć, że nie chciałem oddać rzutu karnego, kiedy powiedziałem, że zrobiłbym…” – napisał na twitterze.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *