Jacek Magiera po porażce z Hapoelem. “Jesteśmy na etapie budowy drużyny”

Magiera

Twitter Śląska Wrocław

Śląsk Wrocław wczorajszego wieczoru dosyć nieoczekiwanie uległ 0:4 Hapoelowi Beer-Szewa i odpadł z rozgrywek Ligi Konferencji. 

Śląsk Wrocław po pierwszym meczu z Hapoelem miał powody do radości. Niestety, izraelska drużyna brutalnie zweryfikowała podopiecznych Jacka Magiery. Sam szkoleniowiec na pomeczowej konferencji stwierdził, że jego drużyna jest na etapie budowy i rozwoju.

– Jesteśmy na etapie budowy i rozwoju tej drużyny. Chcemy być drużyną, która buduje akcje i ma wiele sytuacji bramkowych. To, co przeżyliśmy w eliminacjach do europejskich pucharów, traktujemy jako znakomitą przygodę. Mnóstwo wniosków, decyzji które w przyszłości zapadną. Wracamy do ligi, teraz te mecze będą inaczej wyglądać. Będziemy grali tylko na naszym terenie, także nie wszyscy zawodnicy będą dostawać szansę na grę, jak przy tej rotacji, która była.

Być może gdyby wrocławianie wygrali wyższym rezultatem, to teraz oni przystępowaliby do spotkania z Anorthosisem w kolejnej rundzie.

– Powinniśmy ten mecz tydzień temu zakończyć wyższym zwycięstwem i tego zdecydowanie zabrakło. Mecze w Europie wygrywa się dwoma równymi spotkaniami. Drużynie z Izraela gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej fazie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x