Jacek Góralski / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Jak podaje “Przegląd Sportowy” transfer Jacka Góralskiego do Kairatu jest na ostatniej prostej. Reprezentant Polski ma podpisać kontrakt z kazachskim klubem w nadchodzący weekend. 

Defensywny pomocnik reprezentacji Polski ma udać się ze swoim agentem do Turcji, gdzie na zgrupowaniu przebywa zespół Kairatu i podpisać 2,5 letni kontrakt z drużyną z Kazachstanu. Kairat nie był jedyną drużyną, która chciała pozyskać Jacka Góralskiego, mówiło się także o zainteresowaniu Sivassporu, Denlizisporu i Seattle Sounders, kontrakt chciał przedłużyć także Ludogorets. Polak wybrał jednak klub z Kazachstanu ze względu na pensję jaką może tam otrzymać, pomocnik ma być jednym z najlepiej zarabiających zawodników w Kairacie. Transfer Góralskiego do Kazachstanu może przekreślić jego szanse na Euro 2020 ponieważ Jerzy Brzęczek już pokazywał, że niechętnie powołuje zawodników z “egzotycznych” lig. Warto wspomnieć o tym, że kolegą Góralskiego w nowym klubie będzie Konrad Wrzesiński, który zasilił Kairat w styczniu przenosząc się tam z Zagłębia Sosnowiec.

O tym, że reprezentant Polski może trafić do Kazachstanu mogliśmy usłyszeć już pod koniec grudnia: https://pilkarskiswiat.com/jacek-goralski-na-celowniku-wicemistrza-kazachstanu/


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *