Jacek Góralski opuści Ludogorets i zasili Kairat
Jak podaje "Przegląd Sportowy" transfer Jacka Góralskiego do Kairatu jest na ostatniej prostej. Reprezentant Polski ma podpisać kontrakt z kazachskim klubem w nadchodzący weekend.
Defensywny pomocnik reprezentacji Polski ma udać się ze swoim agentem do Turcji, gdzie na zgrupowaniu przebywa zespół Kairatu i podpisać 2,5 letni kontrakt z drużyną z Kazachstanu. Kairat nie był jedyną drużyną, która chciała pozyskać Jacka Góralskiego, mówiło się także o zainteresowaniu Sivassporu, Denlizisporu i Seattle Sounders, kontrakt chciał przedłużyć także Ludogorets. Polak wybrał jednak klub z Kazachstanu ze względu na pensję jaką może tam otrzymać, pomocnik ma być jednym z najlepiej zarabiających zawodników w Kairacie. Transfer Góralskiego do Kazachstanu może przekreślić jego szanse na Euro 2020 ponieważ Jerzy Brzęczek już pokazywał, że niechętnie powołuje zawodników z "egzotycznych" lig. Warto wspomnieć o tym, że kolegą Góralskiego w nowym klubie będzie Konrad Wrzesiński, który zasilił Kairat w styczniu przenosząc się tam z Zagłębia Sosnowiec.
O tym, że reprezentant Polski może trafić do Kazachstanu mogliśmy usłyszeć już pod koniec grudnia: https://pilkarskiswiat.com/jacek-goralski-na-celowniku-wicemistrza-kazachstanu/
-

AktualnościStatystyki meczowe Meksyk - RPA. Liczby i dane po meczu (11.06.2026)Nowacki / 11 czerwca 2026, 23:49
-


AktualnościWyjściowe jedenastki na spotkanie Meksyk - RPA (11.06.2026)Nowacki / 11 czerwca 2026, 20:02
-


AktualnościKorea Południowa - Czechy przewidywane składy | 12.06.2026Nowacki / 11 czerwca 2026, 18:39
-


AktualnościKorea Południowa - Czechy sędzia meczu. Kto poprowadzi spotkanie? (12.06.2026)Nowacki / 11 czerwca 2026, 18:39
-

AktualnościMeksyk - RPA sędzia. Kto sędziuje ten mecz? (11.06.2026)Nowacki / 11 czerwca 2026, 17:41
-

AktualnościMeksyk - RPA przewidywane składy na spotkanie | 11.06.2026Nowacki / 11 czerwca 2026, 17:20

































