Ivan Perisić zaliczy powrót “na stare śmieci”?

tottenhamhotspur.com

Ivan Perisić to kolejny ze znanych zawodników, który może zdecydować się na sentymentalny powrót.

Chorwat przyzwyczaił nas w ostatniej dekadzie, że ciągle gra na wysokim poziomie. Trzeba się jednak godzić z tym, że powoli jest na końcowym etapie kariery. W tym sezonie zaliczył jedynie sześć występów we wszystkich rozgrywkach dla Tottenhamu Hotspur. Głównie spowodowane jest to kontuzją – zerwaniem więzadeł krzyżowych. Lecz gdy grał, to i tak wchodził z ławki rezerwowych.

Do tego latem 2024 roku Perisiciowi wygasa kontrakt z “Kogutami”. To otwiera mu drogę, by wkrótce zmienić pracodawcę. Fabrizio Romano sugeruje, że może dojść do tego nawet podczas zimowego okienka transferowego. Ivana chce jego były klub – Hajduk Split. 34-latek urodził się właśnie w Splicie i tam stawiał pierwsze kroki w futbolu, w młodzieżowych drużynach. Wszystko zależy od terminu powrotu do zdrowia Ivana.

Ivan Perisić ma na koncie między innymi triumf w Lidze Mistrzów, ale i mistrzostwa Niemiec czy Włoch. W trakcie długiej kariery poza Hajdukiem i Tottenhamem grał również choćby dla Bayernu Monachium, Borussii Dortmund czy Interu Mediolan. Ma na koncie 129 występów w reprezentacji Chorwacji i 33 bramki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.