Ivan Djurdjević: Zagraliśmy dobre spotkanie

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

Lech Poznań po 49 dniach odniósł zwycięstwo w Lotto Ekstraklasie w spotkaniu z Miedzią Legnica (2:1). “Kolejorz” powoli wychodzi z dołka, w którym znajdowała się od połowy sierpnia.

– Przede wszystkim ważne było dla nas wygranie dzisiejszego spotkania. Przed meczem powiedziałem mojej drużynie, że chcemy wygrać, ale zagrać też dobre starcie. Ostatnio mieliśmy z tym problem. Uważam, że weszliśmy bardzo dobrze w ten dzisiejszy pojedynek, pierwsza bramka padła szybko. Widać było poprzednio, że zespół ma problem z wejściem w mecz, ale ten gol dużo nam dał. Chcieliśmy kontrolować spotkanie. Miedź nie była na tym poziomie, na którym grała w ostatnich starciach, ale widać, że chce utrzymywać się przy piłce i chce grać
– powiedział podczas konferencji pomeczowej Ivan Djurdjević.

Z dobrej strony pokazał się prawy obrońca Marcin Wasielewski, który popisał się kilkoma świetnymi interwencjami pod własną bramką. – Fajnie, że szybko udało się strzelić pierwszą bramkę, to nas uspokoiło. Miedź nie sprawiała nam wtedy większych problemów, w drugiej połowie też dobrze rozpoczęliśmy grę. Nie wiem jednak co się stało po strzelonym golu – powiedział 24-letni wychowanek Lecha.

źródło: lechpoznan.pl / własne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x