Ishak: Moder w ofensywie był fantastyczny, ale przez to nie było nikogo do bronienia

źródło: lechpoznan.pl

Napastnik Lecha Poznań w wywiadzie dla Fotbollskanalen opowiedział o Szwedach występujących w Kolejorzu, ale także wspomniał o nowym nabytku Brighton & Hove Albion F.C.

Od kiedy w Poznaniu występuje kilku zawodników z przeszłością w Allsvenskan, tamtejsi dziennikarze chętnie spoglądają na to, co dzieje się w PKO BP Ekstraklasie. Ishak bardzo ciepło mówił o piłkarzach, z którymi dzieli szatnię.

Możemy grać razem. Trochę to jest niejasne, bo ja byłem kontuzjowany, a on akurat grał. Później było odwrotnie, więc jeszcze razem nie mieliśmy okazji wystąpić. Trener o wszystkim zadecyduje – powiedział o kolejnym nabytku Lecha z ligi szwedzkiej, Aronie Jóhannssonie.

Przy okazji odpowiadania na pytanie o Jespera Karlströma, 27-latek porównał wcześniej wymienionego pomocnika do Jakuba Modera.

Mieliśmy wcześniej Modera, którego sprzedali za jakieś 11 mln euro. Był ofensywnym pomocnikiem i w ofensywie był fantastyczny, ale przez to nie było nikogo do bronienia. Jesper pokazał swoje umiejętności i jak pomaga w obronie. Daje więcej przestrzeni bardziej ofensywnym pomocnikom przed nim, aby wykonywali swoje zadania. Świetnie wypełnia swoją rolę. Oglądałem Allsvenskan i widziałem jego umiejętności. Teraz obserwuję go z bliska na treningach i meczach i jak zamyka przestrzenie i luki w środku pola. Jest w tym bardzo, bardzo dobry – stwierdził Szwed.

Źródło: www.fotbollskanalen.se

OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *