Ilicić: Myślałem, że umrę

fedenerrazurra.net

Pomocnik Atalanty Bergamo, Josip Ilicić przyznaje, że myślał, iż infekcja bakteryjna go zabije. To co stało się z Davidem Astorim było w mojej głowie od wielu dni – mówi Słoweniec.

U 30-letni Słoweńca w tym roku zdiagnozowano zapalenie węzłów chłonnych i przez kilka dni był trzymany w szpitalu pod kroplówką. – Wydarzenia z Davidem Astorim były w mojej głowie przez ten czas spędzony w szpitalu – powiedział Josip Ilicić.

– Nie mogłem spać, ponieważ myślałem, iż może przydarzyć się podobna historia do jakiej doszło z Astorim. Pomyślałem? Jeśli nie obudzę się jutro? Jeśli nigdy nie zobaczę swojej rodziny. Był okres, kiedy bałem się iść do łóżka i zasnąć – tłumaczy Słoweniec.

Wielu ludzi, których dopada choroba pozostają w śpiączce i przez ten czas miałem przez to lęki. Obecnie jestem silny mentalnie przez tę chorobę. Wszystko przezwyciężyłem – opowiada Ilicić.

Josip Ilicić w przeszłości był łączony z Lechem Poznań. 21. sierpnia tego roku blisko dwa tygodnie spędził w szpitalu i przez miesiąc wracał do formy fizycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi