II Liga: Patryk Serafin otrzymał rekomendację ws. zmiany klubu

Łączy Nas Piłka / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


Szykują się zmiany w kadrze Garbarni Kraków. Władze wspomnianego klubu za pośrednictwem oficjalnej witryny internetowej oznajmiły o prawdopodobnym końcu współpracy z Patrykiem Serafinem. Zawodnik otrzymał rekomendację w kwestii szukania sobie nowego pracodawcy.

24-latek nie był w obecnym sezonie II Ligi “pierwszym” wyborem sztabu szkoleniowego. Na boisku mogliśmy go ujrzeć osiem razy. Aktualne statystyki indywidualne zamykają się na zaledwie jednej asyście. Oprócz pojedynków ligowych zanotował również dwa mecze w ramach Pucharu Polski. Krakowska ekipa odpadła z najnowszej edycji, po zaciętym boju w drugiej rundzie z Chojniczanką Chojnice (1:3 – dogrywka). Popularni “Garbarze” znajdują się, po rundzie jesiennej na dziesiątej pozycji. Do barażowej lokaty tracą tylko cztery oczka (27 pkt). Miejsce dające prawo gry w barażach zajmuje KKS Kalisz.

Pomocnik do tej pory nie miał szans na zaprezentowanie swoich umiejętności w najwyższej klasie rozgrywkowej. Przed przygodą z Garbarnią, Serafin występował dla Rakowa Częstochowa. W kampanii 2014/15 zaliczył siedemnaście oficjalnych gier na drugoligowym poziomie.

Wszyscy fani opisywanego zawodnika będą bacznie przyglądać się nowemu kierunkowi kariery, który on obierze. Pierwszym rywalem teamu z Krakowa, po przerwie zimowej będzie Skra Częstochowa.

Źródło informacji: oficjalny serwis internetowy Garbarni Kraków, portal Transfermarkt, własne.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.