Igor Tudor podjął zaskakującą decyzję. Jest bliski dołączenia do giganta z Serie A

om.fr

Prezydent Olympique Marsylia, Pablo Longoria, potwierdził w czwartek (1 czerwca), że Igor Tudor zakończy swoją przygodę z francuskim klubem wraz z końcem sezonu.

Decyzja Tudora dla wielu była wielkim zaskoczeniem. 45-latek przejął stery nad Olympique Marsylią w lipcu zeszłego roku. Związał się z nimi umową do końca czerwca 2024 roku. Jednak już wiadomo, że swojego kontraktu nie wypełni. Najpierw Fabrizio Romano poinformował o jego ostatecznej decyzji, a następnie prezydent klubu z Serie A ją potwierdził: –Uszanowaliśmy prośbę Igora o rozwiązaniu kontraktu. Prywatnie i w imieniu klubu chciałbym podziękować za pracę, którą wykonałpowiedział Pablo Longoria.

Biało-błękitni na kolejkę przed końcem rozgrywek Ligue 1 zajmują trzecie miejsce, tuż za Paris Saint-Germain i RC Lens. W 37 spotkaniach zdobyli 73 punktów, co daje średnią 1,97 “oczek” na mecz. W mediach pojawiły się spekulacje dotyczące przyszłości Tudora. Jego nazwisko łączone jest z Juventusem w kontekście zastąpienia na stanowisku Massimiliano Allegriego, którego przyszłość w tym klubie stoi pod znakiem zapytania.

Źródło: Twitter/ Fabrizio Romano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.