I liga: Wigry opuściły strefę spadkową

Piłkarze Wigier Suwałki pokonali Stal Mielec 2:0 w meczu 12. kolejki Nice I ligi. Dzięki tej wygranej klub z Bieguna Północy wydostał się ze strefy spadkowej.

Obie bramki padły w drugiej części spotkania. Dziesięć minut po zmianie stron Mariusz Rybicki zdobył swojego drugiego gola w rozgrywkach. Wynik meczu w ostatniej minucie spotkania ustalił Robert Obst, dla którego było to premierowe trafienie w bieżącym sezonie. W następnej serii spotkań Wigry zagrają w Głogowie z Chrobrym, a Stal podejmie Chojniczankę.

7 października 2017, godz. 17:00, 12. kolejka Nice I ligi
Wigry Suwałki – Stal Mielec 2:0 (0:0)
Mariusz Rybicki 55′, Robert Obst 90′
żółte kartki : Grodzicki, Leândro, Gancarczyk (Stal)

Wigry: Łukasz Budziłek – Rafał Remisz, Adrian Jurkowski, Kamil Kościelny, Artur Bogusz, Serhij Pyłypczuk, Patryk Sokołowski, Mateusz Radecki, Damian Gąska, Laurențiu Iorga, Maciej Radaszkiewicz.

Stal: Rafał Strączek – Dominik Sadzawicki, Rafał Grodzicki, Krzysztof Kiercz, Leândro, Łukasz Wroński, Piotr Marciniec, Krystian Getinger, Michał Janota, Maksymilian Banaszewski, Mateusz Gancarczyk.

sędziował: Łukasz Bednarek (Koszalin).